• Wesprzyj mój Patronite

Czym jest Patronite i jaki jest jego cel?

Patronite to istniejąca od 2015 roku platforma, której myślą przewodnią jest wspieranie pasji i talentów konkretnych ludzi. Poprzez portal tworzone są relacje pomiędzy potrzebującymi wsparcia, a ich Patronami. Relacja to oparta jest na dobrowolnym zobowiązaniu i wzajemnym zaufaniu.

Patronite łączy Twórców (artystów, youtuberów, sportowców, podcasterów, organizacje, fundacje, muzyków) z osobami, które chcą ich wesprzeć nie tylko „lajkiem” czy „łapką w górę”, ale również w formie regularnej, finansowej wpłaty.

Co robię na Patronite?

Malowanie jest dla mnie tlenem, potrzebnym do życia. Jednak aby organizm mógł sprawnie funkcjonować, niezbędny jest krwiobieg. Bijące serce, bez krwi, w końcu się zatrzyma. Poszukiwanie nowych nabywców twórczości, szczególnie w przestrzeni malarstwa, jest procesem bardzo czasochłonnym. Chcąc realizować dobrze zaplanowane i ambitne cele, niezbędne jest Wasze wsparcie.

Środki od Patronów będą służyły rozwojowi mojej działalności, szczególnie:

* uczestniczeniu w dobrej jakości targach, które budują moją widzialność.
Aktualnie regularnie prezentuję się na Dolnym Śląsku, uczestniczyłam także w targach kontaktowych w Warszawie. Chcę pokazywać moje prace szerszej publiczności w Polsce a w dalszej kolejności za granicą. W 2023 roku mam w planach wyjazd do Frankfurtu na jedne z największych w Europie targi designu - Ambiente a także do Mediolanu na Salone del Mobile.

* zaczynam planować otwarcie zewnętrznej pracowni, która będzie miejscem mojej pracy oraz sprzedaży obrazów i plakatów. Niezbędnym jest odłożenie kapitału na remont lokalu, jego wyposażenie i pierwsze chwile funkcjonowania.

* zaobserwowany deficyt imprez targowych przeznaczonych dla plakacistów skłania mnie do zorganizowania targów, które w zamyśle będą największą tego rodzaju imprezą w Polsce.
W planie jest stworzenie regularnych targów dla plakacistów oraz ilustratorów. Przedsięwzięcie, które chcę zrealizować w 2023 roku, wymagać będzie na początkowym etapie stworzenia identyfikacji wizualnej projektu, strony internetowej, prowadzenia kanałów społecznościowych, pozyskaniu patronów, ustalenia miejsca oraz kampanii marketingowej. Dużo administracyjnej pracy, która jest czasochłonna i nie przynosi korzyści finansowych.

* last but not least: sukcesywnie podnoszę jakość mojej pracy, dzięki profesjonalnym materiałom malarskim, takim jak papier do akwareli, pędzle, farby, nowe media malarskie - są to kosztowne materiały, dzięki którym moje ilustracje stają się coraz lepsze (oprócz szlifowania własnego warsztatu;)

Jakie są moje progi wsparcia?

Aktualnie moim celem jest stałe, miesięczne wsparcie. Z czasem będę ustalać konretny cel zbiórki, jednak tak jak to opisałam powyżej, mam kilka zaplanowanych projektów do realizacji i udadzą się one jeżeli będe mieć zapewnioną "spokojną głowę".

Mam ustalonych 6 progów miesięcznego wsparcia: 7 zł, 14 zł, 28 zł, 50 zł, 100 zł, 300 zł. Z programi wiążą się dodatkowe benefity dla Patronów. Aby je przeczytać, wejdź na mój profil w zakładkę "Cele".

Jak możesz się stać moim Patronem?

Oprócz standardowej rejestracji konta w serwisie, możesz wejść w mój profil i wybierając konkretny próg wsparcia, klikasz w niego - pojawia się przycisk "Zostań Patronem". Potwierdzasz swój wybór klikając "Kontynuuj". Jeśli nie posiadasz konta, należy się zrejestrować w jeden z 4 sposóbów:

*rejestracja przez konto Google
*rejestracja przez Facebooka
*rejestracja przez konto Apple ID
*rejestracja ręczna (ręczne wpisywanie danych w tabeli po prawej stronie)

Następnie klikasz "Zarejesteruj się i przejdź dalej".

 

widget(1).png