• O mnie

Marka powstała z pasji do malowania akwarelami. Za wszystkim co tu możesz zobaczyć stoję ja - Anna - wrocławianka z wyboru. Rysuję, maluję i tworzę, codziennie testując nowe techniki i połączenia stylów, bowiem misją marki jest pozytywny wpływ na estetykę Twojego otoczenia. Moje prace charkateryzują energetyczne barwy, charakterystyczny styl oraz pierwiastek humoru, który przelewam na papier.

Kieruję się mottem: "Maluję emocje."

Znajdziesz u mnie między innymi:
* obrazy malowane ręcznie oraz plakaty dekoracyjne 
* kartki okolicznościowe
* produkty na których są nadrukowane moje prace, takie jak bambusowe akcesora dla dzieci oraz apaszki dla kobiet

Duża część mojej twórczości opiera się o personalizowane projekty, jeśli więc chciał/a byś coś zamówić, skontaktuj się ze mną mailowo lub telefonicznie. Maluję zarówno elementy dekoracyjne do wystroju wnętrz jak również współpracuję z firmami.

Malowane ręcznie akwarele z powodzeniem transferuję do wersji cyfrowej, dając im nowe życie na takich produktach jak: etykiety, materiały promocyjne, tapety, książki, nadruki na tekstylia itp.

Dla przedszkolaków oraz dzieci z klas I-III szkół podstawowych przygotowałam kreatywny program warsztatów. Jeżeli chciał/a byś mnie zaprosić do Twojego przedszkola lub szkoły, przeczytaj co mam do zaoferowania TUTAJ.


Pozdrawiam,
Ania Bednarczyk

ja.jpg